Svetre hlavné doplnky jesene !!

Svetre hlavné doplnky jesene !!

Opäť k nám privítala jeseň, s ktorou prišli aj chladné rána. Poďme si ich teda spríjemniť svetríkmi.

V šatníku každej modernej ženy by rozhodne nemal chýbať štýlový SVETER. Tak ako má každá žena jedinečný vkus pri výbere svojich partnerov i so svetrami je to podobne.Spoločné máme iba jedno. Pocit tepla a šťastia, ktorý nám objatie partnera vytvorí. A takýto pocit pri výbere svojho svetra musíme zažiť. Vtedy vieme, že je to ten pravý. Nechajte nás pomôcť vám s jeho výberom. Náš eshop je tu pre VÁS. Tak jednoznačne nakukni sem www.santorinis.sk

Samozrejme inšpirovať by Vás mohli aj tieto svetríky:

 

Sveter s výstrihom –

Ak patríte do skupiny žien ktoré sa neradi zahaľujú až ku krku tak ani na jeseň sa nemusíte vzdávať obľúbených výstrihov. Sveter, ktorý decentne odhalí váš dekolt, môže byť skvelou alternatívou ako na rande, tak i na posedenia s kamarátkami.

Veselé vzory sú stále IN-

Ten správny sveter na jeseň a  zimu už dávno nemusí byť iba „čierno-biely“. Čoraz viac mladých dievčat i žien siaha po veselších motívoch, výraznejších farbách ktoré sa ľahko kombinujú s osvedčenými džínsami. A dobre robia! Kto vravel, že jesenná móda musí byt fádna a nudná?

Overená klasika-

Ani v menej výstredných modeloch si nemusíte pripadať ako šedá myška. Práve naopak. minimalizmus, čisté línie, jednoduchý strih a jednotné farby sú to pravé. Pokiaľ sa môžete pochváliť osím driekom, zvýraznite ho pekným opaskom. V jednoduchosti je krása, tak na to nezabúdajte.

Sveter ako úpletové šaty –

Táto alternatíva je medzi ženami čoraz obľúbenejšia pretože outfit máte rýchle hotový .Pokiaľ je sveter dostatočne dlhý a siaha minimálne do polovice stehien a nižšie, razom ho môžete využiť aj ako krásne, úpletové šaty. Stačí k nim skombinovať tie správne  pančušky či nadkolienky , čižmy (prípadne kotníkové topánky na opätku), a máte outfit ako vyšitý nielen na party, ale tiež pracovnú večeru.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte sa podeliť o svoj názor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *