♥NESMRTELNÁ KOŽUŠINA ♥

Večná téma módy – nestratila nič zo svojej krásy či príťažlivosti. Práve naopak prinášame Vám tipy ako jej nosenie štýlovo a hravo zvládnete aj túto zimu.

Kožuch je veľmi dominantný kúsok, ktorý buď milujete alebo nenávidíte. Sebavedomé ženy, ktoré majú osobitý štýl, dokážu kožuch kombinovať tak, že prostredníctvom neho dokážu vyčarovať celkom iný dojem z outfitu. Keď aj Vy patríte k takýmto ženám tak navštívte náš eshop wwww.santorinis.sk na ktorom nájdete práve ten chýbajúci kúsok do Vášho šatníka.

Kožušine nemožno uprieť fakt, o jej módnej nesmrteľnosti. Rok čo rok z nej dizajnéri vytvárajú jedinečné diela.Je už len na vašej fantázii ako zvládnete zladiť umenie s počasím. Správny výber a doladenie aj nie úplne moderného kožucha vie vytvoriť dojem a pocit úspechu a noblesy.

Opačne ako pri svetríkov tu by som skôr vyberala neutrálnejšie farby jednoduchý strih a jednoznačne sa vyhnúť prehnanému zdobeniu.

Jednoznačne v kurze sú  štýlové kožušinové bundy a kožušinové vesty ktoré dokážu z obyčajného outfitu vykúzliť výsostne dámsky dojem.

 

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte sa podeliť o svoj názor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *